יעל בר מאור

סטודיו לאדריכלות נוף


סטודיו עצמאי לתכנון, עיצוב ומחקר של המרחב הפתוח הסטודיו קיים כדי לעודד שימוש בשטח הפתוח ובחלל הציבורי, לתכנן בהתאם לקונטקסט הספציפי לכל אתר ואתר ולקדם פעילות של קהלים שונים זה לצד זה, לקיום סביבה תוססת ומעניינת.

פרויקטים

חצר בית ספר גרץ, תל אביב

מזמין העבודה: הרשות לפיתוח כלכלי תל אביב-יפו
תכנון אדריכלות נוף: יעל בר-מאור סטודיו לאדריכלות נוף
צוות התכנון: יעל בר מאור ואמיר שרמן
אדריכלים: גולדשמיט - ארדיטי - בן נעים אדריכלים
תאריך: הושלם בשנת 2016

תכנון הנוף במסגרת הוספת אגף חדש בבית ספר גרץ בתל אביב. התכנון כלל: כיתת חוץ ואזורי משחק בקומה מפולשת ובמרפסת הגג ומגרש ספורט. דגש רב הושם על עידוד משחק ואינטראקציה א-פורמלית על ידי שימוש בצבע, משחקי גבהים ומגוון צורות ישיבה. החצר פתוחה בשעות אחר הצהריים ומשמשת את הקהילה.

סביבת בית ספר ברמת הנגב

מזמין העבודה: המועצה האזורית רמת הנגב
תכנון אדריכלות נוף: יעל בר-מאור סטודיו לאדריכלות נוף
צוות התכנון: יעל בר מאור ומיכל מר
אדריכלים: תמי הירש, ערן טמיר טאוויל ושני גרנק עשבי
תאריך: שלב א' הושלם בשנת 2016

תכנון הנוף לבית ספר חדש ברמת הנגב. התכנון שימר את אופיו של הואדי הסמוך וכלל הסדרה ושיקום שלו. בסמוך לבית הספר תוכנן אזור המתנה עם אלמנט הצללה ייחודי. חצר בית הספר תוכננה תוך עם מגוון אזורי פעילות מוצלים וצמחיה התואמת את האקלים ומושקית במים מליחים.

חצר בית ספר החיטה זכרון יעקב


שיקום חצר בית ספר חטיבה צעירה בזכרון יעקב

מזמין העבודה: המועצה המקומית זיכרון יעקב
תכנון אדריכלות נוף: יעל בר-מאור סטודיו לאדריכלות נוף
צוות התכנון: יעל בר מאור ואמיר שרמן
תאריך: 2013

בפרויקט שיקום חצר בית ספר החיטה, הייתה התמודדות עם הפרש גבהים גדול בשטח קטן. חיסרון הפרש הגבהים הפך ליתרון ונוצל כמתקני משחק וישיבה עבור ילדי בית הספר, החצר הפכה לפונקציונלית יותר ומזמינה עבור ילדי בית הספר.

כפר הסטודנטים - שדרות


מזמין העבודה: עמותת איילים
תכנון אדריכלות נוף: יעל בר-מאור סטודיו לאדריכלות נוף
צוות התכנון: יעל בר מאור ואמיר שרמן
אדריכלים: HQ אדריכלים
תאריך: שלב א' הושלם בשנת 2014

תכנון הנוף ב"כפר הסטודנטים" בשדרות תוכנן כנוף זמני לתקופה קצובה עקב הרצון להימנע מנטיעות בשנת שמיטה תוך שימוש בדשא סינטטי ובחביות שנצבעו באדום עז. מערכת השבילים, שיש לה גם תכנון עתידי המתחבר למרכז העיר, משמשת כמעבר עירוני כחלק מהקמפוס הפתוח. הבניה נעשתה בחלקה בעזרת מתנדבים.

חצר בית ספר ממ"ד חב"ד באביטל


מזמין העבודה: רשת אהלי יוסף יצחק (חב"ד)
תכנון אדריכלות נוף: יעל בר-מאור סטודיו לאדריכלות נוף
צוות תכנון: יעל בר מאור ואמיר שרמן
תאריך: 2014

תכנון מחדש לחצר ותיקה בהשראת תיאוריית "האינטיליגנציות המרובות".

תב"ע לקיבוץ רבדים


תכנון הנוף במסגרת תכנית בניין עיר לקיבוץ רבדים ולשכונות ההרחבה הקהילתית

מזמין העבודה: קיבוץ רבדים
אדריכלי התכנית: יסקי אדריכלים
תכנון אדריכלות נוף: יעל בר-מאור סטודיו לאדריכלות נוף
צוות התכנון: יעל בר מאור ואורלי גרינקר
תאריך: 2012-2015

ליווי נופי לתכנית בניין עיר לקיבוץ רבדים. התכנית כוללת הן את שטחי הקיבוץ הוותיק והן שטחי הרחבה קהילתית. ליווי התכנית מבחינת אדריכלות הנוף נעשה מהשלב הראשון במטרה לדאוג לשמירת האיכויות הנופיות המאפיינות את הקיבוץ הוותיק גם בשטחי ההרחבה וגם בלב הקיבוץ אשר עובר מטמורפוזה עקב שיוך מגרשים פרטיים לחברי הקיבוץ.

כיכר בחזית בית העם המשופץ, מושב עשרת


מזמין העבודה: המועצה האזורית גדרות
תכנון אדריכלות נוף: יעל בר-מאור אדריכלות נוף
צוות התכנון: יעל בר מאור ואמיר שרמן
אדריכלי שיפוץ המבנה: HQ אדריכלים
תאריך: 2012-2014

תכנון כיכר בחזית בית עם ותיק שעמד נטוש שנים רבות ועבר שיקום ושיפוץ. הכיכר שואבת את הגיאומטריה שלה מתוך הקווים של הבניין, ספסלים וערוגות גינון תוכננו בתוך רצועות הממשיכות את קווי העמודים בחזית כמוכן, תוכננו שבילים ושטחי שירות בהיקף המבנה תוך השתלבות בחורשה קיימת.

שיקום שצ"פ מרכזי בחוקוק


מזמין העבודה: קיבוץ חוקוק בשיתוף המועצה האזורית עמק הירדן
תכנון אדריכלות נוף: יעל בר-מאור סטודיו לאדריכלות נוף
צוות התכנון: יעל בר מאור ואמיר שרמן
תאריך: 2013

שיקום מדשאה מרכזית הסמוכה לחדר האוכל בקיבוץ והחייאתה מחדש תוך התאמה לצרכי הקהילה המשתנים. התכנון כלל מערכת שבילים היקפית שתגדיר בצורה ברורה את תחום המדשאה, תוספת במה לאירועים ועיבוי חורשה ותיקה שהידלדלה עם השנים. במקום מתקיימים אירועי "שוקוק בחוקוק", שוק כפרי המציע תוצרת מקומית.

שיקום מחצבת שחורת


תכנית שיקום נופי ואקולוגי למחצבה נטושה ליד אילת

מזמין העבודה: הקרן לשיקום מחצבות בשיתוף רשות ניקוז ערבה
תכנון אדריכלות נוף: יעל בר-מאור
תכנון הנדסי: לביא - נטיף מהנדסים
תאריך: תחילת תכנון - 2011

פרויקט שיקום מחצבה צפונית לאילת, בשטח של כ 200 דונם. באתר עצי שיטה התלויים על עמודי אדמת נחל בגובה עשרות מטרים. בעבר חייבו את מפעיל המחצבה לשמור על העצים אך לא על סביבתם, וכך הם נותרו מנותקים ונדונו להתייבש. בזכות תנאי האקלים הם נותרו לעמוד כפסלים המרמזים למבקרים במקום על ההיפוך הטופוגרפי שנוצר במחצבה. העצים משמשים כעוגן לעיצוב הטופוגרפיה במסגרת תכנית השיקום, וישמשו כמוקד לנקודות תצפית. המים הם מפתח לשיקום המערכת האקולוגית, התכנית משתמשת בטכניקות שהתגלו בנגב והוגדרו על ידי ארכיאולוגים כ"חוות מי נגר", להקטנת הסחף והגברת חילחול אל מי התהום.

חצר בית ספר בקבוצת יבנה


המזמין: המועצה האיזורית חבל יבנה
תכנון: יעל בר-מאור סטודיו לאדריכלות נוף
תאריך השלמה: אוגוסט 2012

סדרה של התערבויות בחצר ותיקה, ושילוב איזורי פעילות וישיבה, אשר שואבים מעולם סיפורי הילדות. בין האלמנטים ששולבו בחצר במסגרת הפרויקט: "פרלמנט הילדים"- איזור התכנסות למועצת התלמדים, "מקום למחשבה"- פינת ישיבה שקטה ליחיד או לקבוצה קטנה, איזור התכנסות בית ספרי ואיזורי משחק. התכנון נעשה בשיתוף הנהלת בית הספר ובליווי מקצועי של הגף לעיצוב חזות מבני חינוך במשרד החינוך.

חצר פנימית במרכז הרפואי על שם שיבא


ליווי אדריכלי לעבודת אומנות של הפסל דני קרוון

המזמין: במרכז הרפואי על שם שיבא
אמן: דני קרוון
תכנון ופיקוח אדריכלי: רמי בר-מאור ויעל בר-מאור
עיצוב טקסט: ינק יונטף
יישום טקסט: אטלייה – הסדנא לשילוט
ביצוע קונסטרוקצית מתכת וזכוכית: אורעם פרויקטים הנדסיים בע"מ
תאריך הקמה: ינואר 2012

עבודת אומנות של הפסל דני קרוון בחצר פנימית במרכז הרפואי על שם שיבא. העבודה כוללת קיר אדום עליו מופיע טקסט מתוך שבועת הרופא בעברית ובערבית. במרכז החצר הוצבו שני כסאות זה מול זה, על גבי עיגול עשוי זכוכית מראה, המשקפת את השמיים. הליווי האדריכלי כלל תכנון מפורט להקמת עבודת האומנות, ופיקוח על הביצוע.

יער נודד


במסגרת ביאנלה בת-ים לאדריכלות הנוף העירוני 2010

מזמין העבודה: עיריית בת-ים
אוצרות הביאנלה: יעל מוריה קליין וסיגל ברניר
תכנון ועיצוב: אד וול, מייק דרינג, יעל בר-מאור

היער הנודד הינו פרויקט נסיוני, המנצל את פרק הזמן בו מתפתח העץ, ליצירת תבניות חדשות במרחב הציבורי. במסגרת הפרויקט נבנו מיכלים מיוחדים, המתאימים לדרגות שונות של ניידות, ובהם עצים צעירים, ממינים האופייניים לנוף היערנות המקומי. הפרויקט בודק את היחסים בין העירייה, הגוף הפורמלי שמטפל בעצים ומעביר אותם לשטחים ציבוריים ברחבי העיר, לבין יחידים וקהילות אשר יכולים להשתמש ולהזיז את העצים באופן חופשי, ובכך לעצב את המרחב מתוך התארגנות בלתי פורמלית.

סטלה מאריס - הרכס החבוי


הצעה במסגרת תחרות רעיונית

יוזמי התחרות: עיריית חיפה ועמותת אדריכלים מאוחדים בישראל.
תכנון: אד וול ויעל בר-מאור
תאריך: יוני 2010

סטלה מאריס שבחיפה הינה נקודה דרמטית על הרכס המרכזי של הכרמל, הנצפית למרחוק ומזוהה בנקל ממרחק עשרות קילומטרים. עם זאת, בהקשר העירוני, קיים נתק בינה לבין למוקדים נוספים המצויים על קו הרכס. נתקים אלו נובעים משילוב של תנאים טופוגרפים מאתגרים וקיטוע ברצף הנגישות לאורך הרכס. התכנית מציעה לקשור את האתרים לאורך הרכס באמצעות שביל נוח ורציף, הפתוח לציבור, ולבנות רשת של צירי הליכה ונקודות תצפית, לאורך ולרוחב מדרון סטלה מאריס, המתחברת למרקם העירוני הסובב. קוי מבט לנקודות ציון בנוף הקרוב והרחוק ינחו את התואי לחיבורים הניצבים לכיוון הטופוגרפיה (מדרגות וגשרים), ביניהם - שבילים רכים המקבילים לקוי הטופוגרפיה.

חצר בית-ספר בישוב יד בנימין


עיצוב חצר לימודית בדגש על עזרה הדדית בקהילה

מזמין העבודה: מועצה איזורית נחל שורק, בשיתוף משרד החינוך
אדריכלות נוף: יעל בר-מאור
תאריך: הושלם באוגוסט 2010

תכנון מחודש לחצר בית ספר בישוב יד בנימין, באופן שיועדד פעילות חינוכית וקהילתית בתחומי החצר, זאת תוך שימור חורשה ותיקה הקיימת באתר. התכנון התבסס על צפיה בתלמידים, שיחות עם צוות בית הספר והמועצה המקומית, בליווי מקצועי של הגף לעיצוב חזות מבני חינוך במשרד החינוך. התכנון שאף לספק את הפלטפורמה המתאימה לפעילויות המחזקות את הקשר בין הפרט לבין הכלל. במסגרת הפרויקט נבנה איזור התכנסות מוצל ובמת עץ המשלבת עצי דקל ותיקים. הבמות העגולות, בגדלים שונים, נועדו לסמן את התואי למעגלי הריקודים שנערכים בחצר בהפסקות. מתקני המשחק ששולבו בפרויקט הינם מתקנים המבוססים על משחקי שיווי משקל, על מנת לעודד עבודת צוות ושיתוף פעולה.

ככר בין הגבעות


הצעה במסגרת תחרות רעיונית

יוזמי התחרות: עיריית ירושלים ועמותת אדריכלים מאוחדים בישראל.
תכנון: רמי בר-מאור ויעל בר-מאור
תאריך: דצמבר 2008

הככר המוצעת נועדה להיות מרחב ציבורי רב תכליתי, מחוץ למתחמים המוגדרים והמגודרים המתבצרים בגבעות הסובבות. הככר נמצאת באוכף טופוגרפי בין שתי גבעות. כל אחת מהגבעות מאכלסת מתחם דומיננטי: מדרום - מתחם המוזיאונים, מצפון - משכן הכנסת. שטח הככר - 28 דונם, יכול להכיל אירועים המוניים כגון: הפגנות, אירועי חוצות, ומופעים. מבנה הככר מדגיש את המתח בין המישור המקשר, לבין הטופוגרפיה הרכה של הגבעות התוחמות אותו. הגבעות מדגישות את הטופוגרפיה הרכה שלהן באמצעות דירוג עדין. המישור המקשר הינו מצע דו מימדי ענק היכול לשנות את כסותו וניתן לנצלו כמצע ליצירות אומנות גרפיות מתחלפות במרחב הציבורי.

פרויקטים נוספים בתכנון יעל בר-מאור


ליווי נופי תב"ע להרחבת חניון "חנה וסע" לנתיב המהיר לתל-אביב, במחלף שפירים / תכנון נוף לפרויקט הוספת נתיב חמישי לנתיבי איילון, מחלף קק"ל – גלילות / תכנון שצ"פ מרכזי לקיבוץ חוקוק / תכנון נוף לפרויקט מגורים באזור / תכנון נוף לפרויקט שיפוץ בית העם במושב עשרת / תכנון נוף לפרויקט בניית מפעל המעסיק בעלי צרכים מיוחדים בפתח תקוה / תכנון נוף למבנה מועדון נוער בפתח תקוה / תכנון נוף לתחנה לבריאות משפחה בפתח תקוה / תכנון נוף לפרויקט "רוטשילד 65" תל אביב / תכנון נוף לפרויקטי מגורים בהוד השרון ובראשל"צ / תכנון נוף לפרויקט "מסריק 15" תל אביב / ליווי נופי לתב"ע לאזור משולב: שטחים ציבוריים, שטחי מסחר ומגורים, בת-ים. פרטים נוספים אפשר למצוא ברשימת הפרויקטים ›

אודות

 • יעל בר-מאור, סטודיו לאדריכלות נוף, מספק שירותי תכנון וייעוץ לפרויקטים ציבוריים ויזמיים. בין הפרויקטים שבהם מעורב הסטודיו: תכנון שטחים ציבוריים פתוחים, עיצוב חצרות בתי ספר, ייעוץ פיתוח למבני ציבור מסחר ומגורים וליווי נופי לתכניות בניין עיר (תב"ע). בין לקוחות של הסטודיו: גופים מוניציפליים, משרדי ממשלה, חברות בניה ויזמים. במקביל משתף הסטודיו פעולה עם מוסדות מחקר וארגונים סביבתיים, בנושאים הנוגעים לחקר המרחב הפתוח ותכנון פרו- אקטיבי. הסטודיו מעורב בעריכת דו"חות, סקרים ומסמכי עמדה, במטרה לקדם מדיניות של תכנון שטחים פתוחים מתוך תפיסת עולם חברתית וסביבתית.

 • יעל בר-מאור, אדריכלית נוף – בעלת הסטודיו; בוגרת בהצטיינות של המסלול לאדריכלות נוף בפקולטה לארכיטקטורה, הטכניון (שנת 2002); בעלת רישיון מרשם המהנדסים והאדריכלים.

  אמיר שרמן, אגרונום ומתכנן נוף, בוגר הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית ומגמת אדריכלות נוף במכללה הטכנולוגית רופין.

  אורלי גרינקר, אדריכלית נוף - בוגרת המסלול לאדריכלות נוף בפקולטה לארכיטקטורה, הטכניון.

  תם בלוך, אדריכלית נוף - בוגרת המסלול לאדריכלות נוף בפקולטה לארכיטקטורה, הטכניון.

  פאלומה לוי, אדריכלית נוף - בוגרת המסלול לאדריכלות נוף בפקולטה לארכיטקטורה, הטכניון.

  אפרת אורגד, הנדסאית אדריכלות נוף - בוגרת מגמת אדריכלות נוף במכללה הטכנולוגית רופין.

  מיכל מר, הנדסאית אדריכלות נוף - בוגרת מגמת אדריכלות נוף במכללה הטכנולוגית רופין.

  פרטים נוספים אפשר למצוא בקורות חיים, יעל בר-מאור ›

מאמרים ופרסומים

איך יראה הנוף שלנו בעוד עשרים שנה?


מאמר שמציג שאלות ודילמות לגבי תפקיד אדריכלי הנוף בעידן של ציפוף.
מאמר מאת יעל בר-מאור אשר פורסם באתר האינטרנט NRG, לקראת הכנס "חתך רוחב - הכנס השנתי התשיעי של האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף", נובמבר 2011. הכנס אורגן על-ידי ועדת היגוי מטעם האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף: מיכל בן-שושן, טלי וקסלר, ליאת הדר ויעל בר-מאור.
הורדת PDF ›

The Roaming Forest: setting the public space free


מאמר מאת אד וול, מייק דרינג ויעל בר-מאור, לכתב העת הבריטי"Landscape".
מאמר שסוקר את הרעיונות מאחורי פרויקט "יער נודד", בתכנון משותף של אד וול, מייק דרינג ויעל בר-מאור, אשר בוצע במסגרת ביאנלה בת-ים לאדריכלות הנוף העירוני בספטמבר 2010. המאמר פורסם בכתב העת של מכון אדריכלות הנוף הבריטיLandscape Institute, חורף 2011.
הורדת PDF ›

The Israeli - Palestinian Conflict, the Botanical Version


מאמר במסגרת כנס בינלאומי בנושא "חורבות ונוף".
המאמר בוחן את היחסים בין הסכסוך הטריטוריאלי לבין האספקט הבוטני של הנוף, דרך דוגמאות של שלושה צמחים: הצבר, האורן והזית, השימוש הנופי בהם והייצוגים שלהם בספרות ובאומנות. המאמר פורסם במסגרת כנס המועצה האירופית לבתי ספר לאדריכלות נוף ((ECLAS, בשיתוף עם אוניברסיטת גנואה, איטליה, בספטמבר 2009.
הורדת PDF ›

סידור עבודה


טקסט המתאר יום עבודה ב"בית הקיבוץ המאוחד", זמן קצר לפני הריסתו.
הטקסט נכתב בתקופה בה עבדתי במשרד אשר שכן בבניין שהיה בעבר "בית הקיבוץ המאוחד", ברחוב סוטין בתל-אביב. הבניין ששבה את ליבי, היה דוגמא לתכנון מושכל ברוח שנות ה-50. הוא תוכנן ע"י האדריכלים חנן הברון וזיוה ארמוני, לפי עקרון התכנית החופשית של לה קורבוזיה. כאשר התוודעתי אל המבנה, כבר חושב קיצו לאחור; בועדות התכנון אושרה הריסתו לטובת מגדל מגורים. נפגשתי עם האדריכלית זיוה ארמוני ולמדתי ממנה על תכנון הבניין. כמחווה אישית, כתבתי את הטקסט. פורסם ב"בלוק" גליון מס.5, חורף 2008.
הורדת PDF ›

מזג אויר מתוכנן


מאמר על מיצג זמני לכבוד אולימפידת אתונה 2004.
המאמר מתאר מיצב אינטראקטיבי זמני היוצר מיקרו אקלים קריר, והוצב לשימוש הציבור במסגרת אירועי אולימפיאדת אתונה 2004. המיצב, שנבחר לביצוע במסגרת תחרות פומבית, תוכנן ע"י צוות מתכננים שגיבש אדריכל יהושע גוטמן. המאמר פורסם ב"אדריכלות נוף", בטאון האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף, דצמבר 2004.
הורדת PDF ›

תשתיות לגן עדן


מאמר המתאר את תכנית הפיכתו של אתר הטמנת פסולת בניו-יורק לפארק.
המאמר מתאר את התכניות להפיכת אתר הטמנת הפסולת הגדול בעולם, לפארק שמשלב שמירת טבע עם פונקציות מגוונות: אזורי פעילות, מבני תרבות, כבישים ועוד. תכנון הפרויקט הופקד בידי משרד Field Operations של אדריכל הנוף ג'יימס קורנר ואדריכל סטן אלן. המאמר פורסם ב"אדריכלות נוף", בטאון האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף, יוני 2004.
הורדת PDF ›

איך אומרים בנה ביתך בהולנדית?


מאמר העוסק בתכנון שכונות בורנאו וספורנבורג באמסטרדם.
המאמר מתאר תכנון שכונות שנבנו באזורים אשר היו בעבר רציפי הנמל המזרחי של אמסטרדם. השכונות תוכננו על-ידי משרד אדריכלות נוף ההולנדיWest 8 , והן מהוות מודל לתכנון עירוני המצליח לאפשר בניה פרטית, אך עם זאת לענות על דרישות ציפוף גבוהות יחסית. הרקע למאמר הוא סיור שערכתי בשכונות אלו, במסגרת קורס מטעם הטכניון שעסק בבינוי ערים ותכנון איזורי בהולנד, בהשוואה לישראל. המאמר פורסם ב"אדריכלות נוף", בטאון האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף, דצמבר 2003.
הורדת PDF ›

דו"ח פעילות הקרן לשיקום מחצבות לשנת 2008


מסמך מטעם הקרן לשיקום מחצבות, המרכז את פעילות שיקום המחצבות במהלך שנת 2008.
הקרן לשיקום מחצבות, הינה קרן ממשלתית שמקדמת וממנת את שיקומן הנופי של מחצבות אשר הסתיימו בהן פעולות הכריה. בכל שנה משקיעה הקרן משאבים רבים בתכנון ובביצוע פעולות שיקום בעשרות מחצבות ברחבי הארץ. על-מנת לרכז פעילות זו, ולהביאה לידיעת הציבור, הקרן מפרסמת כל שנה מסמך מפורט, הכולל סקירה נרחבת של התקדמות פרויקטי שיקום המחצבות במהלך השנה. יעל בר-מאור ערכה את הדו"ח השנתי לשנת 2008, לרבות עריכת התוכן, עריכה גרפית והפקת דו"ח כחוברות ייצוגיות.
הורדת PDF ›

דו"ח פעילות הקרן לשיקום מחצבות לשנת 2009


מסמך מטעם הקרן לשיקום מחצבות, המרכז את פעילות שיקום המחצבות במהלך שנת 2009.
לאור שביעות הרצון מהכנת דו"ח הפעילות לשנת 2008, פנתה הקרן לשיקום מחצבות ליעל בר-מאור, להכנת דו"ח פעילות גם לשנת 2009 (בכפוף למכרז לפי נהלי הקרן). המסמך מכיל סקירה נרחבת של התקדמות פרויקטי שיקום המחצבות במהלך השנה. העבודה כללה עריכת התוכן, עריכה גרפית והפקת הדו"ח כחוברות ייצוגיות.
הורדת PDF ›

Cooperation

שותפים לעשייה


הסטודיו פועל מתוך אמונה שתכנון המרחב הפתוח צריך להעשות באופן אינטרדיסציפלינרי ובשיתוף של גופים ציבוריים ויזמיים כאחד. הסטודיו מספק שירותי תכנון ללקוחות מגוונים, ומשתלב בפרויקטים כחלק מצוות מגוון של אדריכלים, מהנדסים ויועצים מתחומים שונים. יעל בר-מאור עוסקת במקביל גם בהוראה ומחקר בתחום אדריכלות הנוף במסגרות אקדמיות.

בין הגופים המעורבים בשיתופי פעולה עם יעל בר-מאור, סטודיו לאדריכלות נוף:

לקוחות, גופים ציבוריים:
 • החברה להגנת הטבע- קהילת תל-אביב יפו.
 • המרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא, תל- השומר.
 • הקרן לשיקום מחצבות.
 • חברת כביש חוצה ישראל בע"מ.
 • חברת נתיבי איילון בע"מ.
 • מועצה איזורית גדרות.
 • מועצה איזורית חבל יבנה.
 • מועצה איזורית נחל שורק.
 • משרד החינוך.
 • עיריית בת-ים.
 • עיריית פתח תקוה.
 • קיבוץ חוקוק.
לקוחות, יזמים:
 • אן. אר. ויז'יון בע"מ.
 • נשר בז בע"מ.
 • ראובן סרוגו חברה לבניה בע"מ.
 • אייקום יזמות ובניה בע"מ.
הסטודיו משתף פעולה עם אומנים, אדריכלים ואנשי מקצוע:
 • אבי מאייר אדריכלים, תל-אביב.
 • אייזנברג-שרמן אדריכלים, תל-אביב.
 • אד וול - אדריכל נוף, לונדון.
 • גוטמן-אסיף אדריכלים, תל-אביב.
 • דני קרוון - פסל, תל-אביב / פריז.
 • הוגו רוזנפלד, אדריכל, חולון.
 • חיים דותן אדריכלים, תל-אביב.
 • ק.ש.ת, אדריכלים יובל ושאול יסקי, תל-אביב.
 • רמי בר-מאור - אדריכל, זכרון יעקב.
 • HQA - אדריכל ארז אלה, תל-אביב.
יעל בר-מאור שמשה כמרצה / מנחה במוסדות:
 • בצלאל- אקדמיה לאומנות ועיצוב.
 • הטכניון- מכון טכנולוגי לישראל.
 • המכללה הטכנולוגית רופין.
 • ECLAS: European Council of Landscape Architecture Schools

יצירת קשר

יעל בר-מאור


סטודיו לאדריכלות נוף
משרד ראשי:
האסיף 42,
בנימינה

סניף תל-אביב:
WE WORK
לונדון מיניסטור,
אבן גבירול 30,
תל-אביב

כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 438 בנימינה,
מיקוד: 3055240

04-8440832
054-5588894
153-54-5588894